Анатолій Єрема, головний продюсер розважальних програм телеканалу 1+1, член журі конкурсу «Різдвіне диво»

01 декабря 2015

Анатолій Єрема, головний продюсер розважальних програм телеканалу 1+1, член журі конкурсу «Різдвіне диво»

Анатолій Єрема, головний продюсер розважальних програм телеканалу 1+1, член журі конкурсу «Різдвіне диво»:
- Чи вірите ви у дива?
- Так. Тому що людина повинна мріяти. А дива - це завжди мрії. І мені здається, що людина повинна вірити в дива. І в те, що вони рано чи пізно здійсняться.
- Поділіться, будь-ласка, своєю історією про Різдвяне диво?
- Згадав одну історію, ще з дитинства. Я ріс в ті часи, коли Різдва не було, як такого. Тоді примушували вірити в новорічні дива. І одного разу це диво сталося. У мене є старша сестра, і вона поїхала працювати за кордон. І довгий час від неї нічого не було чути, вона не писала листів. Моя мама плакала ночами, бо дуже переживала за неї. І я під Новий рік попросив Діда Мороза, щоб лист прийшов. І ви не повірите, але лист прийшов саме на Різдво. Радощів у нас не було меж, тому що у сестри все було добре, тільки чомусь затрималась з листами. Пам’ятайте про своїх батьків. Дзвоніть їм, пишіть листи, або хоча б смс-ки, підтримуйте контакт. Навіть коли у вас все добре.
- Чи чекаєте ви на дива у наступному новому році? І на які дива?
- У мене проста мрія, але вона дуже багато значить для всіх нас. Мені хочеться, щоб більше не було тривожного очікування, що знов станеться щось погане. Щоб ми могли розслабитися та повірити в те, що у нашій країні настав мир. Мені здається, що про це мріють всі, і це обов’язково здійсниться. І хочеться, щоб це сталося саме в новому році.

Бери участь у конкурсі "Різдвяне диво" та отримай дивовижні призи!