Анжеліка Рудницька про своє Різдвяне диво:

12 ноября 2015

Анжеліка Рудницька про своє Різдвяне диво:

- Чи вірите ви у дива?

- Не лише вірю, а бачу їх постійно. Моє життя наповнене дивами! Я дивовижним способом вибрала собі ім’я ще до свого народження, журналістська професію знайшла мене тоді, коли я лише почала говорити, за життя мене кілька разів диво рятувало від важких хвороб і смерті, я зустрічала у житті дивовижних людей, я дивом стала художником, а ще у мене є спільний із Віктором Павліком музичний альбом «Диво». Можливо, ми просто не завжди бачимо дива, які оточують нас – тому не віримо у них.

- Поділіться, будь ласка, своєю історією про Різдвяне диво.

- У дитинстві Різдво пахло бабусиними пирогами й іншими смаколиками і звучало голосами великої родини, яка співала колядки. Коли ми приїжджали у село - пам’ятаю, мама і бабуся казали: “Треба зайти у цю хату, там самотні люди живуть. Треба їм зробити свято». Це теж диво, але тоді я про це ще не знала.

У нашій родині Різдво починалося із хорошх справ. Це і є справжнє диво.

А вражаючим Різдво у дорослому віці було у Франції. У Стразбурзі у Палаці Ради Європи відбулася моя виставка «Український всесвіт». Хіба я могла маленькою уявити собі таке? А потім був Париж із квітами на підвіконнях. І це тоді, коли у нас – сніг і морози!

Найбільшим новорічним дивом була новорічна ніч на Майдані Незалежності під час Революції Гідності. Більше ста тисяч радісних світлих людей довкола, які хочуть змінити себе, свою країну і світ. Ми з Євгеном Нищуком провели на сцені дванадцять годин поспіль. Таких вражаючих емоцій, відчуття єднання, сили, енергії, тепла годі й уявити. А на дахах довкола на дахах сиділи снайпери, але про це ми тоді ще не знали.

- Чи чекаєте ви на дива у Новому році?

- Для усіх українців найбільшим дивом буде припинення війни, повернення Криму і прихід у владу чесних політиків. Чекаю, щоб наші чоловіки повернулися додому, що діти-сироти не будуть покинуті, що ми почнемо відбудовувати країну, любити і поважати своє. Чекаю, що ми навчимося бути не лише героїчним, а просто щасливим народом. Хай так і буде!

Бери участь у конкурсі "Різдвяне диво" та отримай дивовижні призи!