Діана Попова, директор департаменту культури КМДА, член журі конкурсу «Різдвяне диво»:

12 ноября 2015

Діана Попова, директор департаменту культури КМДА, член журі конкурсу «Різдвяне диво»:

- Чи вірите Ви у дива? 

- В них можна і не вірити, але вони трапляються щодня. Можливо просто не всі дивуються ))) Але я дивуюсь постійно, від цього мій світ стає яскравішим.

- Поділіться, будь ласка, своєю історією про різдвяне диво?

- Моє дитинство пройшло у Львові, де Різдво завжди було найважливішим і найулюбленішим святом. У ті часи Різдво не святкували так широко і гучно як зараз, але те тихе сімейне свято мало свою чарівність. Святвечір, коли після появи першої зірки за столом обов’язково мала зібратися вся велика сім'я, вечеря з дванадцяти традиційних пісних страв, подарунки, родина, радість, любов та злагода – всі ці речі я згадую, коли думаю про Різдво. Саме це для мене і є диво – такі, здавалося б прості, але, у той же час, такі дорогі речі, які іноді навіть не помічаєш, приймаєш як належне, але якщо замислитися над їхнім значенням – не перестаєш дякувати Богові за те, що маєш…

- Чи чекаєте ви на дива у Новому році?

- Звичайно! Думаю, разом зі всією Україною я чекаю, що на нашій рідній землі нарешті настане мир. І, можливо, сьогодні здається, що для цього потрібне диво, але я вірю, що Божа ласка неодмінно зійде на нас і здійснить наші мрії!

Бери участь у конкурсі "Різдвяне диво" та отримай дивовижні призи!