Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Це прислів’я повторюють всіма мовами в усіх куточках світу. Отже, в цьому має бути сенс!

Різні народи мають безліч цікавих та різноманітних новорічних традицій. Але є й дещо спільне – новорічний стіл, на якому має бути багато-багато смачної та вишуканої їжі, тепла компанія, коли багато-багато найближчих та найкращих друзів, або просто хороших людей навколо, та гучна вечірка з шумом, галасом, сміхом, танцями, піснями, феєрверками та салютами.

Саме тому Поштова площа – ідеальне місце для зустрічі Нового року! Найкращі ресторани потурбувалися про смачну та різноманітну їжу на будь-який смак – від духмяного шашлику до вегетаріанських смаколиків, від  соковитих бургерів та ковбасок, до вишуканих равликів по-бургундські та фуа-гра. Гучну вечірку та веселощі гарантує група “JORYI KLOC” – українська обрядова гіп-гоп-дайбоже-рок-етно-чорт ватага зі Львова, яка на підмостках коїть «шалену розруху», веселі конкурси, призи, флешмоби, найзапальніша дискотека. А рівно опівночі, коли приходить Новий рік, а люди по всій Землі загадують бажання, ми напишемо наші мрії, прив’яжемо їх до повітряних кульок з чарівними вогниками, та відправимо їх прямо на небо. І наші бажання неодмінно здійсняться, а наступний 2016 рік буде щасливим! Адже коли багато хороших людей одночасно бажають чогось хорошого, Бог неодмінно почує їхні прохання!

Новий рік на Поштовій!

Ви маєте бути там! 

 
 

Голосування зупинено.

КОНТАКТИ

Подати заявку на участь у ярмарку

[mod_contactsnew:yarmar] - указанная форма не найдена
Щоб зв'язатися з нами ви можете скористатися будь-яким з контактів який знаходиться нижче.
Кафе та ресторани

066 450-72-38 food.svyato@gmail.com

Сувеніри та подарунки

063 304-42-22 info.svyato@gmail.com

Конкурс відео та розважальна програма.

050 411-79-23 video.svyato@gmail.com

Наша адреса.

Офіс: вул.Братська, 6, офіс 202